
Skoro všichni společně...601 viewsObrázek je nehezký proto, že je to animovaný GIF. Tak klikej na obrázek dokud tu krásu neuvidíš :-)Oct 10, 2007
|
|

672 viewsOct 10, 2007
|
|

613 viewsOct 10, 2007
|
|

653 viewsOct 10, 2007
|
|

618 viewsOct 10, 2007
|
|

600 viewsOct 10, 2007
|
|

614 viewsOct 10, 2007
|
|

Co si dáme?600 viewsCokoliv, když to bude smažák, hranolky a tatarku.
Servírka měla migrénu a později (po brufenu) i lepší náladu...Oct 10, 2007
|
|

573 viewsOct 10, 2007
|
|

Výchova656 viewsRozumíš, výchova musí bejt důsledná!Oct 10, 2007
|
|

611 viewsOct 10, 2007
|
|

Dobit!608 viewsTohle je zřícenina zvaná Herštejn a Dan (uprostřed)Oct 10, 2007
|
|
|
|