
Letos nic...490 viewsPo úspěchu na AMI kdy se Honza díky nedostatečné rychlosti
pánů od Porsche dostal do 911ky, letos nic...
Asi zrychlili :-)Jan 16, 2008
|
|

Trjzubec - kočkolap506 viewsJan 16, 2008
|
|

Socka495 viewsVšimněte si té chudé nabídky potahových kůží a variant volantů!Jan 16, 2008
|
|

...nebo bíle :-)552 viewsJan 16, 2008
|
|

Konečně pořádné auto553 viewsHonza po dlouhém hledání našel dost velké auto
pro svoji tříčlennou rodinu.Jan 16, 2008
|
|

Tak nevím,.červené...557 viewsJan 16, 2008
|
|

Design620 viewsTo je to co Italové opravdu umí...Jan 16, 2008
|
|

Honem si sednout...578 viewsTo je pořád nějakýho lítání,
ještě že je kde si sednout.Jan 16, 2008
|
|

V tomhle drobečku jsem seděl591 viewsA to nemám řidičské oprávnění skupiny C,
halt budu muset jezdit sám abych nepřesáhl 3,5 tuny.
Jinak - je to H2Jan 16, 2008
|
|

Je třeba představovat?581 viewsJan 16, 2008
|
|

Lexus - dvoumístný580 viewsZa tu cenu tam mohli dát více sedaček,
hamouni JaponskýJan 16, 2008
|
|

Ferrari - překvapivě638 viewsJan 16, 2008
|
|
| 833 files on 70 page(s) |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
51 |  |
 |
 |
 |
 |
|